ЩО МИ РОБИМО...

Ми виготовляємо для Вас якісний продукт для комфортного сну

КОМФОРТ І ЗАХИСТ

Використовуємо виключно інноваційні матеріали для своєї продукції  та постійно вивчаємо її вплив на здоров'я. Це допомагає створювати продукцію високого рівня комфорту!

ПІДТРИМКА

Матраци з високоеластичної піни підлаштовуються під форму тіла, рівномірно розподіляють тиск, прогинаються в тих місцях, що піддаються натисканню чим і досягаємо ортопедичного ефекту!

ЗДОРОВИЙ МІКРОКЛІМАТ

Завдяки безлічі повітряних каналів, матеріал відмінно пропускає повітря, розсіює тепло і вологу, не запріває і має відмінну терморегуляцією, зберігаючи ідеальну температуру сну!

АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ- ГІПОАЛЕРГЕННИЙ ЕФЕКТ

Матеріал не містить шкідливих речовин, запобігає розмноженню пилового кліща, бактерій, грибків і є абсолютно безпечним для Вашого здоров'я!

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Даний матеріал виготовляють з суміші екологічно чистої сировини без озоноруйнуючих речовин і води без застосування гарячої обробки, так званим методом формування холодного піноутворення

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Спеціальні властивості високоеластичної піни дають відчуття комфорту протягом багатьох років. За 10-18 років експлуатації матраци Nattex практично не втрачають форми і не просідають!

(03239) 44-421

-------

(068) 48-67-535

-------

(093) 14-72-219

-------

ЩО КАЖУТЬ ПОКУПЦІ...

Що наші клієнти кажуть про нас?

НОВЕ З БЛОГУ...

Ще небагато

Подбайте про сон своїх дітей!

Це важливо

КОНТАКТ ЦЕ ПРОСТО...

Щоб отримати консультацію фахівця надішліть нам повідомлення